Start → dla gimnazjalistów

dla gimnazjalistów

Kursy dla gimnazjalistów obejmują 100 godzin lekcyjnych i odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Są to zajecia nastawione na rozwój wszystkich sprawności językowych tj. słuchania, mówienia, czytania, pisania jak również na poszerzenie słownictwa oraz doskonalenie znajomości gramatyki. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, a młodzież zachęcana jest do odgrywania krótkich scenek, wykonywania dodatkowych projektów oraz korzystania z biblioteczki językowej. Oprócz realizacji materiału z podręcznika młodzież ćwiczy umiejętności językowe w rozmaitych grach oraz zabawach. 

W ofercie posiadamy również kursy przygotowujące do nowego egzaminu gimnazjalnego - jest to 120 godzin lekcyjnych - dwa razy w tygodniu po 90 minut. Gwarantujemy rzeteną i fachowa pomoc w przygotowaniu do tego testu. 

UWAGA!!! Pierwsze sześć osób, które zapiszą się na kurs (w roku szkolnym 2011/2012) do nowego egzaminu gimnazjalnego otrzymają Repetytorium Gimnazjalne gratis.

Przypominamy, iż od 2012 roku uczniowie zdają nowy egzamin gimnazjalny. Zachęcamy do skorzystania z naszej ofert kursów w celu fachowego przygotowania się do tego egzaminu.

Młodzież jest systematycznie oceniana a rodzice są informowani o postępach swoich dzieci poprzez raporty semestralne.