Start → O szkole

O szkole

Szkoła easy english działa już od 1997 roku i prowadzi naukę języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, matury (na poziomie podstawowym i zaawansowanym), nowego egzaminu ośmioklasisty i maturalnego lub kursy specjalistyczne, np. dla zakładów pracy (w grupach lub indywidualnie, stacjonarne lub w zakładzie pracy). O doborze do grupy decyduje wstępny test, który piszą wszyscy nowi uczniowie. Nauka odbywa się w małych, dostosowanych pod względem poziomu i wieku grupach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

Posiadamy bibliotekę, z której uczniowie mogą wypożyczać lekturki w języku angielskim na różnym poziomie zaawansowania, czasopisma, filmy video, lub materiały do ćwiczeń językowych. 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w zależności od wieku ucznia po 45, 60 lub 90 minut, co daje w ciągu roku 60, 80 lub 120 godzin nauki. Program nauczania , jak i podręcznik dostosowywane są do indywidualnych potrzeb uczniów.

Aby pomóc uczniom w przezwyciężaniu lęku przed komunikacją w obcym języku oraz by rozwijać znajomość i poprawność językową w naszej pracy wykorzystywane są takie metody, które pozwalają na kształcenie wszystkich sprawności językowych, a wiec czytania, pisania, słuchania, mówienia oraz gramatyki. Stosujemy rożne pomoce dydaktyczne: wizualne, realia, filmy, czasopisma, oraz w grupach młodszych gry i zabawy dydaktyczne, pacynki, itd. 
Wszyscy lektorzy, absolwenci anglistyki lub nauczycielskich kolegiów językowych są wykwalifikowanymi i doświadczonymi nauczycielami z kilkuletnią praktyką w swoim zawodzie. 

Oferujemy dogodne formy płatności: nieoprocentowane raty, zniżki dla stałych klientów oraz zniżki rodzinne.

Zapisy na nowy rok szkolny prowadzimy przez cały wrzesień od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00-19.00. W bieżącym roku szkolnym 2021/2022 zajęcia rozpoczynają się dnia 4 października 2021 r. W trakcie roku szkolnego istnieje możliwość dołączenia do już istniejącej grupy.

Zapraszamy do nas!